• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

שיפוץ חדר האמבטיה כולל עיצוב מחדש

מתכננים שיפוץ אמבטיה? תשמחו לגלות עד כמה הענף התפתח בשנים האחרונות. כיום, שיפוץ בחדר הרחצה צועד יד ביד עם עיצוב חדשני מודרני. אולמות התצוגה מציגים מבחר גדול של ארונות אמבטיה מעוצבים, כלים סניטריים מרהיבים, גופי תאורה, מדפים ושאר כלים נלווים. המבחר כה עשיר כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו כמה דגמים שהוא אוהב. הסוד לבחירה הנכונה יהיה נוחות, מידות נכונות, שילוב נכון בין פריטים תואמים והתאמה לסגנון העיצוב הקיים בחדר הרחצה ובבית כולו.

כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה?

את תקציב השיפוץ יהיה עליכם לחלק לשני חלקים : עבודת השיפוץ בפועל ועלות של רהיטים, כלים סניטריים וכלים נלווים. הבשורה הטובה היא שאפשר בעזרת אתרי השוואת מחירים ותוך בחירת ספקים אמינים והוגנים למטרת חידוש האמבטיה הכולל שיפוץ מלא במחיר אטרקטיבי. על מנת להעריך מראש את העלויות יהיה עליכם להגדיר תחילה את היקף השיפוץ המבוקש. העלויות תהיינה שונות כאשר מדובר בשיפוץ נרחב כולל החלפת אריחים וכאשר מדובר רק בהחלפה נקודתית של אלמנטים.

פרויקט שיפוץ אמבטיה יסודי

שיפוץ חדר האמבטיה כולל עיצוב מחדששיפוץ יסודי של חדרי אמבטיה כולל לרוב טיפול בצנרת, החלפת אריחים, איטום, רכישת כלים סניטריים חדשים, חיפוי קירות וצביעה, עבודות חשמל, רכישת ארון אמבטיה חדש ושאר אביזרים נלווים. שיפוץ יסודי הוא הזדמנות להפוך את חדר הרחצה נוח, מעוצב, מרווח ובטיחותי יותר. נצלו את ההזדמנות לשפר את כל מה שדורש שיפור בחדר הרחצה הקיים, להגשים חלומות בתחום העיצוב וליהנות שפע של אביזרים וסגנונות עיצוב לחדרי רחצה מודרניים.

שיפוץ ועיצוב חדרי אמבטיה בתקציב מוגבל

עם תכנון נכון תצליחו לחדש את חדר האמבטיה גם בתקציב מוגבל. כך למשל, ניתן לבחור בריצוף PVC שיהיה זול יותר בהשוואה לרכישת אריחים חדשים. אפשרות נוספת לצמצום בהוצאות תהיה רכישת כלים סניטריים וארון אמבטיה במחירי מבצע. ריענון קליל אך משמעותי לעיצוב של אחד החדרים החשובים ביותר בבית תוכלו להשיג תוך החלפת ארונות אמבטיה, החלפת כלים סניטריים או צביעה של הקירות. שיפוץ חדר אמבטיה נקודתי וקליל לא יכלול עבודות אינסטלציה וחשמל.

איזה היקף של שיפוץ דרוש אצלכם?

בעבור חדרי רחצה ישנים עם בעיות בצנרת ונזקי רטיבות נמליץ על שיפוץ יסודי. אם כבר ידועות לכם בעיות של איטום או נזילות בצנרת, כדאי להקדים לבצע את התיקונים הדרושים על מנת למנוע תיקונים עתידיים יקרים. בעבור חדרי רחצה ששופצו לאחרונה וישנו רק צורך בפתרונות אחסון נוספים או שינוי סגנון עיצוב תוכלו לבחור בעיצוב נקודתי בלבד בתקציב של 1,500 עד 5,000 שקלים.

מה כדאי לשאול לפני שיפוץ חדר אמבטיה?

תצליחו לנהל נכון את התקציב ולקבל החלטות נכונות כאשר תשאלו את עצמכם האם כדאי ואפשר לשפץ את הכלים הסניטריים או שכדאי כבר לרכוש חדשים? האם כדאי להחליף את האמבטיה במקלחון? מה היינו רוצים לשפר בארון האמבטיה הנוכחי? האם נדרשות עבודת איטום ועבודת אינסטלציה. 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן