• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

שיפוץ דירה ומקלחת

יש לכם דירה להשכרה ואתם רוצים להפוך אותה לקצת יותר אסתטית כדי שתוכלו לבקש עבורה שכר דירה גבוה יותר וגם למצוא שוכר מהר יותר? בפרויקט קצר מועד של שיפוץ דירה ומקלחת תוכלו לשנות את פני הדירה מן הקצה אל הקצה, ולסיים את התהליך עם השקעה נמוכה יחסית שאותה תוכלו להחזיר בתוך כמה חודשי שכירות בלבד.

מה כולל פרויקט שיפוץ דירה ומקלחת?

פרויקט השיפוץ שתעברו במסגרת שיפוץ דירה ומקלחת יכול להשתנות בהיקפו ממקרה למקרה, אך בדרך כלל מדובר בפרויקט נקודתי שמטרתו היא שיפור האסתטיקה של הבית, ורק לעיתים משולבות עבודות תשתית בדירה. מטרתו של הפרויקט מלכתחילה היא לשפר את פני הדירה במטרה להעלות את ערכה בפני שוכרים פוטנציאליים, ולכן לא מדובר בפרויקט נרחב הכולל עבודות תשתית יקרות. זאת גם הסיבה שהמקלחת מהווה חלק מרכזי בפרויקט, שכן חדר האמבטיה הוא אחד החדרים שעוברים את השחיקה המהירה ביותר בבית, ובמקרים מסוימים יכול לפגוע בערכו של הבית כולו.

ובכל זאת, בפרויקט שיפוץ דירה ומקלחת אפשר למנות כמה פעולות מרכזיות שנערכות במסגרתו ובכלל זה: החלפת ריצוף, טיח וצבע, החלפת חלונות ודלתות, החלפת כיורים וברזים וכמובן שיפוץ חדר האמבטיה, בדרך כלל הוצאת אגן אמבטיה ובניית מקלחת עם מקלחון והחלפת ריצוף וחיפויי קרמיקה.

כמה עולה שיפוץ דירה ומקלחת?

עלות פרויקט של שיפוץ דירה ומקלחת יכול להשתנות ממקרה למקרה בהתאם להיקף העבודה הנדרשת וכן בהתאם לשטח הדירה והעדפות הלקוח ביחס לאלמנטים שישולבו בשיפוץ. יחד עם זאת, שיפוץ כזה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, ולבטח מעל 15,000 ₪ למינימום. אחרי שאמרנו את זה, במידה ואכן מדובר בדירה להשכרה, קחו בחשבון שאת ההשקעה תוכלו להחזיר בתוך מספר חודשים, ולאחר מכן ליהנות מתזרים חיובי של תשלומי השכירות וכן מדירה ברמה גבוהה שאותה תוכלו להשכיר בקלות רבה.

האם לא כדאי לשלב גם עבודות תשתית בשיפוץ?

ובכן, התשובה היא שבמידה ומדובר בדירה ישנה יחסית או שאתם חווים לא מעט בעיות עם תשתיות המים והחשמל, בהחלט יש מקום לבחון את האפשרות לשלב גם עבודות על תשתיות הבית. כמה עבודה צריך לעשות ובאיזה היקף? את התשובה לשאלה הזאת תצטרכו לקבל מאיש מקצוע לאחר שתזמינו אותו לבדיקה של מצב התשתיות. עבודות תשתית כרוכות כמובן בעלויות משל עצמן, אך שימו לב: אם תשלימו פרויקט שיפוץ דירה ומקלחת לרבות עבודות תשתית בדירה, תוכלו ליהנות מדירה שתשרת אתכם עוד עשורים רבים ללא שתצטרכו אפילו להתעסק עם הזמנת שרברב בכל פעם שהשוכר חווה סתימה בכיור או פיצוץ בצנרת.

שיפוץ דירה ומקלחת לדירה המיועדת להשכרה הוא מהלך השקעה חכם שכל בעל דירה צריך לשקול, בעיקר אם הדירה אינה עומדת בסטנדרטים המודרניים לעיצוב ואם הדירה סובלת מבעיות תשתית משמעותיות.

 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן