• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

ריהוט של חדר אמבטיה שאסור לשכוח

חדר האמבטיה משמש אותנו ברמה יומיומית ואף יותר. כדי שיהיה לנו נוח ונעים להיכנס לשם חשוב לרהט את החדר היטב. כי כאשר האמבטיה מרוהטת ומאובזרת כראוי נעים לנו לשהות במקום ולהשתמש בו. בואו לבחור אצלנו את הריהוט המעוצב והעכשווי לחדר הרחצה שלכם!

התאמה למקום ולנתונים

חדר הרחצה הוא מקום שונה מיתר חדרי הבית. וזאת בגלל הסיבה הפשוטה שהמקום חשוף לרטיבות וללחות ברמה יומיומית. מה שאומר שחשוב מאוד לוודא כי המקום מתוכנן ומאובזר בצורה כזו שתאפשר שימוש יעיל ונכון. בגין סיבה זו חשוב מאוד לבחור דלת פנים למקלחת עמידה במים. וזאת כדי שהמים לא יפגעו בדלת ויגרמו לה להתנפח. דלת עמידה במים תשרוד את הלחות ולא תיפגע מהמים.

ארונות נוחים לשימוש

יש פריטים ואביזרים שנוח ומתאים לאחסן אותם בחדר האמבטיה. לשם כך עליכם להציב בחדר ארון אמבטיה מתאים לשימוש שלכם. מה עתיד הארון להכיל? כמובן שאת מוצרי הרחצה והסבונים שמשמשים אתכם. אבל לגמרי לא רק אותם. גם תיק איפור ומוצרי קוסמטיקה מתאים לאחסן בחדר האמבטיה. כמו כן מגבות ימצאו את מקומם בארון האמבטיה. גלילי נייר וחבילות טישו ימצאו אף הם את מקומם בארון זה. כדי שתוכלו להפיק את התועלת המקסימלית מהארון חשוב לבחור ארון שיכיל נפח בכמות הנדרשת לכם. אם כי יש לשים לב שלא חייב שמדובר בארון גדול דווקא, כי אם בארון שמתוכנן היטב.

מגרות לאחסון נוח שמנצל שטח

שימו לב שמגרה מנצלת את שטח הארון בצורה מקסימלית ומאפשרת לכם שימוש מועיל במקום. במגרה ניתן לאחסן פריטים קטנים או מוצרי איפור בלי שאלו ינגסו שטח יקר מכלל החלל של הארון. כמו כן ניתן להניח מוצרי טיפוח במגרה – מספריים וקוצץ ציפורניים, מסרק ומברשת וכן הלאה. כאשר המגרות מתאימות בגודלן לחפצים שלכם אתם נהנים מארון נוח ושימושי עד מאוד.

מראה בגודל מתאים ובמיקום מוצלח

המראה היא חלק בלתי נפרד כל חדר רחצה. יש שיבחרו מראה ענקית שיש לה נוכחות רבה בעניין העיצוב של חדר האמבטיה. אחרים יעדיפו מראה קטנה יותר. אך בכל מקרה חשוב להציב את המראה מעל הכיור, כך שבעת צחצוח שיניים ופעולות הטיפוח אפשר יהיה להביט במראה. המראה מועילה עד מאו ומשפרת בצורה ניכרת את המראה של חדר האמבטיה שלכם.

מעוז ונציה - בואו לקנות אצלנו!

אנחנו במעוז ונציה עוסקים בתחום זה של ייצור ושיווק רהיטים לחדר האמבטיה, ואנחנו שמחים להזמין אתכם להתרשם מקולקציה מרהיבה של רהיטים מיוחדים. כל הרהיטים שלנו מיוצרים מחומרי גלם מעולים ונועדו לשרת אתכם בנוחות מקסימלית לאורך זמן. אם אתם מחפשים איכות לצד עכשוויות ועיצוב מלהיב אנחנו הכתובת שלכם. בואו לבחור אצלנו את המוצרים הרצויים לכם לחוויית רחצה נוחה ונעימה במיוחד!

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן