• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

עיצוב מקלחונים

נכנסת בבוקר לחדר האמבטיה לרוטינה הרגילה שלך של שעות הבוקר - מקלחת להתעוררות, צחצוח שיניים וכוס קפה. בכניסה למקלחת נעצרת. הסתכלת. התלבטת והחלטת. הגיע הזמן לשינוי. הגיע הזמן להחליף את המקלחון! אנחנו במעוז ונציה מקלחונים ועבודות זכוכית מתמחים בייצור, מכירה, התקנה, עיצוב מקלחונים ואף נותנים שירות תיקונים. אנחנו מייצרים ומעצבים מקלחונים מכל הסוגים וכל הגדלים. אנחנו מייצרים מקלחונים פינתיים, צדדיים, גדולים וקטנים. לנו במעוז ונציה ניסיון רב שנים בתחום המקלחונים. 

כיצד מחליטים על עיצוב המקלחונים?

עיצוב מקלחונים נעשה בהתאם לחדר האמבטיה שלך וכן בהתאם אליך. אנחנו נתאים את המקלחון לגודל חדר האמבטיה שלך, וכן לנוחיות שלך. ומה לגבי העיצוב? לבחירתך! המקלחון יכול להגיע בזכוכית נקייה או מעוטרת, בזכוכית וניל או זכוכית מחוספסת. אנשי הצוות שלנו הינם בעלי מקצוע ו-וותק של שנים רבות, כך שמובטח לך מקלחון איכותי ביותר שיעוצב בהתאם אליך ולבני ביתך. נהיה איתך מרגע התלבטות העיצוב, ההזמנה ועד להתקנה. את הייעוץ תקבלו מאיתנו חינם ללא תשלום. אנחנו משתמשים במוצרים האיכותיים והטובים ביותר, על מנת שתהנה ממקלחון מעוצב ויוקרתי, שיחזיק לך לאורך שנים!

עיצוב מקלחונים משולב בפרקטיות ונוחות

חשוב שתזכור, כי מעבר לעיצוב המקלחון, עליו להיות פרקטי ונוח לשימוש, על כן, כשאתה מגיע אלינו לעצב את המקלחון שלך, כך בחשבון את גודלו- שתהיה לך הנוחות להתקלח בנעימות ולא בצפיפות, כן יש לשקול את צבעו. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא ניקיון המקלחון וכן המקלחת כולה, על מנת לשמור על איכותה. 

עיצוב מקלחוניםלא יודע במה לבחור?
אנחנו במעוז ונציה נציג לפניך את מגוון המקלחונים המעוצבים שלנו, שוודאי יקלו עליך בבחירתך. ייתכן שאחד מהעיצובים שלנו יימצאו חן בעינך, או שיעניקו לך רעיון לעיצוב המקלחון. מתלבט בין וילון פשוט למקלחון יוקרתי? אנחנו כאן על מנת לסייע לך, ונבטיח כי הייעוץ שלנו אמין, והמחירים שלנו - נוחים!

מעוניין להתרגש כל פעם מחדש בכניסה למקלחת? רוצה להתחיל את היום בצורה נעימה? המקלחונים של מעוז ונציה יעניקו לך מקלחת נעימה ואיכותית, כך שתתחיל את היום באנרגיות טובות של יצירה ופרודוקטיוביות, כי ככה מקלחת טובה משפיעה!!

קראו עוד: התקנת מקלחונים
קראו עוד: מראה צפה

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן