• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

סוגי מקלחונים

15 שנים לאחר שעברתם להתגורר בדירה אתם רוצים לחדש מעט ולרענן ולכן החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה. לפני הזמנת אנשי מקצוע שונים- אינסטלטור, שיפוצניק וכו' יש להחליט לגבי חלקי האמבטיה השונים. החלטה המכרעת לגבי המקלחון תיעשה לאחר שתבדקו סוגי מקלחונים שונים ותראו מה מתאים לכם ולגודל חדר הרחצה שלכם.

סוגי מקלחוניםכיצד קובעים איזה סוגי מקלחונים יתאימו לנו?

תחילה עליכם להכריע היכן יהיה ממוקם המקלחון שלכם. ברגע שתקבלו החלטה זו, בחירת המקלחון תיהפך לקלה יותר. במידה והחלטתם למקם המקלחת בפינת חדר האמבטיה, הבחירה כמובן תהיה מקלחון פינתי. מדובר במקלחון הסוגר פינה באמבטיה, כך שנוצר מרובע בגודל, ברוחב ובעומק על פי בחירתכם וכן על פי גודל חדר האמבטיה שלכם.

בחירת דלתות מקלחון לפי סוגי מקלחונים

דלתות המקלחון יכולות להגיע במספר עיצובים- שתי דלתות הנסגרות אל פינת המקלחון, ונצמדות אחת אל השנייה באמצעות מגנט, או שתי דלתות הנפתחות מחזית המקלחון. יש לוודא המידות באופן מדוייק, על מנת שהדלתות לא יהיו חסומות למשל על ידי הכיור והשירותים, והכניסה למקלחת תהיה נוחה. אם עליכם להיכנס בזווית למקלחון, כנראה שלא כל כך תהנו ממנו. כמו כן, קיימת האפשרות לבחור מקלחון עם דלתות הזזה, במידה וקיימת בעיית גודל. המקלחון הפינתי יכול להופיע גם באופן מעוגל, המעדן במעט חדר האמבטיה. 

בחירת אגנית וסוג זכוכית למקלחון

לאחר שבחרתם סוג המקלחון, תעברו כעת לבחירת סוג הזכוכית שתרכיב אותו. באפשרותכם לבחור בין זכוכית רגילה, מחוספסת, חלבית או מעוטרת. עוד נושא שעליכם להחליט לגביו הוא עניין האגנית- במידה ורצפת מיקום המקלחון שלכם לא תוכננה בשיפוע וקיים חשש כי המים מהמקלחת יברחו החוצה, הפתרון הטוב ביותר בנושא הוא האגנית, בעלת הגבהה בשוליים שלה, כך שלמעשה תמנע יציאת המים מהמקלחון.

בחורים סוגי מקלחונים לפי נוחות השימוש

עליכם לזכור כי מקלחת צריכה להיות קודם כל, לפני עיצובה, נוחה ונעימה לשימוש. במידה ותעצבו מקלחון יפהפה ויוקרתי, אך צר מדיי, למשל, או לא מספיק גבוה- לא עשיתם בזה דבר. נושא חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המקלחון, הוא נושא הניקיון. מומלץ לבחור מקלחון שיהיה לכם נוח לנקותו, כך שעדיף שלא לבחור חומרים עדינים מדיי, או כאלה שעלולים לקבל חלודה.

קראו עוד: אמבטיון כנף

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן