• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
 

מקלחונים פינתיים

מקלחונים פינתיים הם מקלחונים אשר תופסים את המקום המינמילי בחדר האמבטיה, אך יחד ם זאת הם בעלי חזות מרשימה וניתן להתפנק בהם בסוף כל יום במקלחת נעימה וחמה. בגלל המחסור החמור במים במדינת ישראל, רבים נמנעים כיום מהתקנת אמבטיות בביתם. אמנם אמבטיה היא דבר מפנק, אך הפינוק כרוך בבזבוז מהותי של מים. לכן, רבים בוחרים כיום להתקין מקלחון. הבחירה הנפוצה ביותר היא במקלחונים פינתיים.

מהם מקלחונים פינתיים?

מקלחונים פינתיים הם מקלחונים אשר סוגרים את פינת חדר האמבטיה בזווית של תשעים מעלות. למקלחונים ישנם שתי דלתות הזזה, שעל ידיהן הם נפתחים ונסגרים.  את המקלחונים יש להתאים ברמה הטובה  ביותר לחדר האמבטיה, באופן שדלתות ההזזה יוכלו להיפתח ולהסגר בקלות.  לכן, כאשר מעוניינים להתקין מקלחון פינתי בבית, יש לעשות זאת בדיוק ובאופן מוקפד. בכדי שהדבר יעשה באופן שכזה, יש לבחור במקצוענים ובטובים ביותר, אשר יוכלו להתקין את המקלחון הפינתי, באופן המדויק והאיכותי ביותר.

מקלחון פינתי מזכוכית

כאשר בוחרים במקלחון פינתי, ניתן לבחור את האופן שבו הוא יהיה מעוצב. לרוב, מקלחונים פינתיים הם מקלחונים העשויים מזכוכית. אך כמובן, שישנן מגוון סוגי זכוכיות מהן ניתן לבחור את המקלחון הפינתי שלכם. יש להתאים את עיצובו של המקלחון הפינתי לעיצוב חדר האמבטיה כולו, ברמה המקסימאלית ביותר. בכדי שהמקלחון הפינתי ישתלב באופן הרמוני ובמיוחד בחר האמבטיה שלכם ובכדי שהוא יצור את האווירה הרלוונטית לכם, יש לבחור בטובים ביותר בתחום המקלחונים הפינתיים. אם אתם מחפשים את המקצועיים והטובים ביותר בתחום, הגעתם למקום הנכון.

מעוז ונציה- מקלחונים ועבודות זכוכית, הטובים ביותר עבור מקלחונים פינתיים

אצלנו במעוז ונציה, תוכלו לבחור את המקלחון הפינתי האידיאלי עבורכם ועבור חדר האמבטיה שלכם ואנו נשמח לממש עבורכם את בחירתכם ברמה הטובה ביותר. כל שעליכם לעשות זה לבחור את סוג המקלחון אנו נתאים אותו באופן המדויק והאיכותי ביותר, בחדר האמבטיה שלכם.  אנו נשמח לייעץ לכם על סוגי מקלחונים פינתיים, יעילותם, ייחודיותם עוד.
אז למה להתלבט? אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר ואת המקלחונים הפינתיים האיכותיים ביותר. בחרו בנו ולא תתחרטו!

קראו עוד: מקלחונים חזיתיים
קראו עוד: אמבטיונים

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן