• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
 

מקלחונים חזיתיים

בשנים האחרונות, החלה מגמה חדשה בתחום עיצוב המקלחונים והתחילו לעצב מקלוחונים שאינם פינתיים וניתן להציבם בכל חלק של חדר הרחצה, לאורכו או לרוחבו. מקלחונים אלה נקראים מקלחונים חזיתיים. מקלחון חזית מאפשר ניצול מקסימלי של חדר הרחצה, מעניק לו מראה אלגנטי ומרווחים נוחים לשימוש ופרקטיים במיוחד. ברוב הבתים, חדר האמבטיה הוא חדר קטן שהחלל בו מצומצם ומוגבל. כאשר מתכננים בית ומחלקים את שטח הבית לחדרים ולפונקציות השונות, לרוב, מצמצמים את שטח חדר הרחצה, כדי לפנות מרחב לפונקציות שונות בבית. עובדה זו, הגיונית כמה שתהיה, מותירה הרבה פעמים את חדר הרחצה כחדר מאוד קשה לעיצוב. עד לפני שנים אחדות, חדרי האמבטיה היו חדרי הסתרים שבבית וכלל לא עמדו בחזית העיצוב והאופנה. המצב היום שונה. חדרי האמבטיה אומנם עדיין קטנים ותופסים שטח מועט יחסית בחלל הבית, אך פתרונות עיצוב מתקדמים כמו מקלחונים חזיתיים, מאפשרים לחדר הרחצה להראות מעוצב, אטרקטיבי ומפנק.

מקלחון חזית כאלמנט עיצובי

אחד האלמנטים, העיצוביים והפרקטיים בחדר האמבטיה המודרני, הוא מקלחון חזית. מקלחונים חזיתיים מפרידים את המקלחת משאר חדר הרחצה, שירותים, כיור, ארון וכו' ויוצרים חלל קטן ואינטימי המאפשר מקלחת חמה ארוכה ומפנקת. עד לא מזמן, כל המקלחונים היו מקלחונים פינתיים, המקלחון, הותקן בפינת חדר האמבטיה ויצר חל נפרד למקלחת. פעמים רבות החלל שנוצר היה קטן וצפוף ולעיתים יצר בחדר הרחצה מראה קטוע ולא זורם, יצר בזבוז מקום בחלל שהוא גם ככה קטן. 

מקלחונים חזיתיים ש​ל מעוז ונציה

מעוז ונציה, חברה המתמחה בשיווק והתקנה של מקלחונים, יש מבחר גדול ומגוון של מקלחוני חזית. חשוב לזכור, שהתקנת מקלחון דורשת מיומנות רבה ומקצועיות בהתאמה והתקנה של מקלחון החזית. התקנה שמבוצעת באופן רשלני, גורמת לכך, שהאיטום סביב המקלחון לא יהיה הרמטי והמים ידלפו ויגרמו לנזק ועוגמת נפש רבה.

מאחר שמקלחון החזית מונח ישירות על רצפת המקלחת, חשוב לבצע התקנה מעולה, הכולל חריצי ריצפה, איטום הרמטי והתאמה מדויקת של הדלתות. במעוז וונציה, נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבחור את המקלחון המתאים ביותר לצרכיכם, שיהפוך את חדר הרחצה שלכם למקום המפנק ביותר בבית.

מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל ייעוץ והכוונה בבחירת מקלחון חזית.

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן