• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

מקלחון זכוכית

מקלחון מעולה ואיכותי הוא אחד הדברים החשובים יותר כשאתם חושבים לשפץ את חדר האמבטיה בפרט או את הבית בכלל. מקלחון זכוכית הוא דוגמא למקלחון מצוין שכדאי לקחת בחשבון כשבודקים סוגי מקלחונים. הרי בסופו של דבר אתם הולכים לבלות במקלחון לא מעט זמן, וכמעט כל יום תצטרכו לעמוד בו כ-5 עד 10 דקות, לפחות. והזמן הזה לא כולל את כמות הזמן שאתם מרחצים את הילדים, לכן תרצו מקלחון זכוכית לאמבטיה ברמה הגבוהה ביותר - עמיד ונוח לשימוש.

מקלחון זכוכית

בוחרים מקלחון זכוכית שמתאים לחדר האמבטיה

חומר הגלם המבוקש ביותר למקלחון הוא זכוכית ולכן, כדאי לדעת שיש כמה סוגים של מקלחון זכוכית. ראשית, יש הבדלים בין עובי הזכוכית במקלחון אחד לבין עובי הזכוכית במקלחון השני. ולמה זה משנה? בגלל שזכוכית עבה יותר בדרך כלל תהיה חזקה יותר. שנית, יש אפשרויות שונות לעיצוב הזכוכית במקלחון.

לדוגמא, מקלחון אמבטיה יכול לכלול דלתות מזכוכית ועליהן מודפסים פסים, עיגולים, או ציורים אחרים. יש גם אפשרות לטשטש את כל הזכוכית או את חלקו, ובכך להעניק לאדם שבמקלחת קצת יותר פרטיות בכך שאף אחד לא יוכל לראות אותו - במקרה זה מדובר בפלטה "חלבית".

כמו כן, כשמדובר במקלחון זכוכית לאמבטיה, כדאי לחשוב על גובה האמבטיה מול גובה הזכוכית, כשמחשבים האם וכמה מהזכוכית לטשטש וכמה להשאיר שקוף לגמרי. מקלחון לאמבטיה נחלק למספר סוגים בולטים - חזית ופינתי, כאשר הדלתות יכולות להיפתח החוצה או בפורמט של הרמוניקה עם הזזה.

מקלחון זכוכית לאמבטיה אצל מעוז ונציה

אנחנו במעוז ונציה מאמינים שלכל בית, לכל משפחה, מגיע מקלחון מעולה. מקלחון מעולה הוא מקלחון זכוכית. אין מקלחונים יוקרתיים ואיכותיים שהם לא מזכוכית. גם כשמדובר ברכישת מקלחון לאמבטיה, כדאי לקנות רק מקלחון זכוכית לאמבטיה, כדי שתוכלו להנות ממנו במשך כמה שנים ולא להתחרט שנתקעים איתו בכלל.

בנוסף, אנחנו יודעים שכל אחד מעדיף שלא ייכנסו לחדר השירותים כשהם במקלחת. אך עם זאת אנחנו מודעים לכך שהחיים הם דינמיים, לפעמים נאלצים להשאיר את הדלת פתוחה, ולפעמים ילדים נכנסים כי הם ילדים. לכן חשוב גם לשמור על הפרטיות. עם המקלחונים של מעוז ונציה זה בהחלט אפשרי. מחפשים מקלחון אמבטיה מזכוכית? בדקו את הקטלוג שלנו וצרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לפי המקלחון שמתאים לכם.

קראו עוד: סוגי מקלחונים
קראו עוד: מקלחונים מעוצבים

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן