• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

מקלחון הזזה פינתי

אנו בחברת מעוז ונציה מאמינים שאפשר לעצב אחרת את המקלחון בבית, ולכן אנו מציעים שורה של מקלחונים מעוצבים ברמה גבוה לאמבטיה שלכם. אנו מייצרים מקלחונים איכותיים ברמת גימור גבוהה, ובחומרים האיכותיים ביותר. אנו רוצים להציע לכם מקלחון הזזה פינתי, מעוצב ומפואר.

מהו מקלחון פינתי?

מקלחון פינתי, הינו מקלחון הממוקם בפינת האמבטיה. היתרון העיצובי של מיקום זה, הוא שהמקלחון אינו "שובר" את המראה של חלל האמבטיה, וגם יש יותר תחושת מקום ומרחב, כאשר המקלחון ממוקם בפינה של חדר האמבטיה, ולא במיקום מרכזי יותר. למיקום פינתי, יש יתרונות רבים על פני מיקום בחזית. אנו דואגים לכך שבקושי תרגישו את מיקום המקלחון שלכם בתוך חדר האמבטיה - ובמקביל תיהנו מאלמנט עיצובי נפלא וכמובן - מקלחון נוח.

מקלחון הזזה פינתיכאשר מחליטים על מקלחון הזזה פינתי, כדאי למקם את בור הניקוז של האמבטיה בפינה, בתוך שטח המקלחון. כאשר בור הניקוז ממוקם בתוך שטח המקלחון, שאר רצפת האמבטיה תיראה נקייה וחלקה יותר. ככל שבור הניקוז יהיה ממוקם ממש בפינה הקרובה לקיר, הבור יבלוט פחות בתוך שאר חלל חדר האמבטיה. 

בתוך המקלחון, כדאי לעשות רצפה עם שיפוע, כדי שהמים ירדו ישר אל בור הניקוז. קירות המקלחון חוסמים את המים מלצאת, ובור הניקוז עם רצפה בשיפוע, יגרמו לכך שבעת המקלחת המים ירדו באופן ישיר לתוך בור הניקוז. לא כדאי שהשיפוע יהיה חד מדי. מומלץ שהשיפוע יהיה בזווית בה יוכלו המים לרדת לבד, אך לא בזווית חדה מדי.

מקלחון הזזה פינתי עם מעוז ונציה

אנו מספקים ומשווקים מגוון מקלחוני הזזה, לרבות מקלחונים פינתיים מזכוכית. מה נותן העיצוב מחומר הזכוכית? למעשה, מקלחון העשוי זכוכית, מתמזג היטב עם עיצוב האמבטיה. לפעמים, מקלחונים מזכוכית לבנה, לא יתאימו לסגנונות עיצוביים שונים. לכן קירות הזכוכית ישתלבו יפה עם כל גוון שתבחרו לרצפות ולחיפוי של האמבטיה. אנו בכוונה בחרנו בזכוכית, כדי שחלל חדר האמבטיה יראה כחדר יפה ומעוצב.

מחפשים מקלחון לאמבטיה? אנחנו במעוז ונציה נשמח לסייע לכם ולהתאים מקלחון מעוצב שיענה על כל דרישותיכם ויהפוך את חדר האמבטיה למקום בעל עיצוב מקסים ויוקרתי. לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו עכשיו: 077-729-8423.

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן