• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

ייצור מקלחונים

נכנסת לבית חדש וכעת מתחיל שלב התכנון. כיצד יראו החדרים, באיזה צד יש להעמיד את המיטות והאם בכלל לרכוש שטיחים? ומה לגבי חדר האמבטיה? יש לך מלא שאלות לגבי ייצור מקלחונים. היכן למקם את המקלחון? באיזה גודל עליו להיות? ומאיזו זכוכית? האם ניתן להזמין שני מקלחונים לשני חדרי האמבטיה באותו הגודל או שמה יש לשנות הגודל, העובי והמיקום בהתאם לצורת חדר האמבטיה?

ייצור מקלחונים מתחיל מבית הלקוח

ייצור מקלחוניםיועץ או מתקין מגיעים ללקוח, מודדים את השטח ויחד עם הלקוח מתכננים את ייצור המקלחון - האם יהיה צדדי, פינתי או שמה עמוד במרכז חדר האמבטיה? האם יכלול מעמד? בנוסף, כאשר מתכננים ייצור מקלחונים עליכם לבחור את סוג הזכוכית למקלחון, וכן עיטורים או דקורציה עליה במידה ותרצו.

תוכלו לבחור הידיות של דלתות המקלחות, וכן תחליטו האם עדיף דלת אחת או שתיים ומהיכן יפתחו ויסגרו. לאחר רישום כל אלו, יבצע המתקין הזמנת המקלחון מבית החרושת, כאשר ייצור הזכוכית יתבצע במקום המתמחה בכך, וכך שאר חלקי המקלחון. ביום ההתקנה, יגיע המתקין עם כל חלקי המקלחון שיוצרו עבורך בהזמנה אישית, ויבצע ההתקנה.

כמה זמן לוקח לייצר מקלחון?

תהליך הייצור של המקלחונים עשוי להיארך כשבוע עד שבועיים, תלוי בסוג הזכוכית שהזמנת, בעיטורים במידה ויש וכמובן - בעומס הקיים על המפעל. יש לקחת בחשבון כי לעיתים התקנת מקלחון עלולה להתעכב עקב העומס על בתי הייצור או אי זמינות הזכוכית אותה הזמנת. במקרים אלו, כמובן תעודכן מיידית ותוכל להחליט אם לשנות ההזמנה או להותירה כפי שהיא.

ייצור בהתאם למידות חדר האמבטיה

זכור כי המקלחון יעוצב על פי המידות המתאימות לחדר האמבטיה שלך, וכן על פי בחירת הדלתות ומיקומן צריך להיות בהתחשב עיצוב חדר האמבטיה שלך ומיקומם של שאר הכלים הסניטריים, כמו שירותים או כיור. במידה ואתה הולך לבחור מקלחון בחנות עיצוב  לבית או חנות המתמחה בייצור מקלחונים, עליך להגיע עם מידות מדוייקות וכן לתאר באופן מפורט היכן ממוקמים הפריטים בחדר האמבטיה שלך, על מנת לסייע למוכר או היועץ לעצב לך המקלחון שיתאים לך. הזמנת מקלחון לא תקין מבחינת המידות, לאחר שכבר עבר את תהליך הייצור, יהיה בעייתי לשנות. על כן- תגיע מוכן מראש. 

קראו עוד: אביזרים למקלחון
קראו עוד: התקנת מקלחונים

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן