• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

חיפוי חדר מקלחת בפרקט

דבר אליי בעצים

המקלחת. המרחב השקט, שהוא רק שלכם. זמן לנקות את הראש, להתחבר לעצמך, לחשוב על רעיונות ששינו את העולם. עולם עיצוב הפנים הבין מזמן את חשיבות המרחב הזה, והקדיש מאמצים רבים ליצירת מגוון אפשרויות דקורציה, כך שכל אחד יוכל למצוא את חדר הרחצה שמתאים לאורח החיים שלו. אלמנט עיצובי מרכזי בחדר האמבטיה הוא הקרמיקה – ציפוי הקירות והרצפה. אך האם הוא חייב להיות קרמי?

תנועה עיצובית חדשה מביאה את הטבע קרוב אלינו – ואפילו מכניסה אותו אל חדר הרחצה. אנחנו גאים להציג את סדרת הפרקטים שלנו המיועדים לחדר הרחצה.

פרקט? במקלחת שלי? לא יכול להיות!

נכון, כולנו גדלנו על זה שלפרקט אסור לפגוש מים. אך האמנם כך? פרקט חדשני יכול להציע לכם רמת עמידות חסרת תקדים במים. עמיד עד כדי כך שהוא מאפשר התקנה שלו בחדרים עם לחות גבוהה מאד, ואף במגע ישיר עם מים.

איך זה עובד?

הפרקטים המיועדים לחדר האמבטיה מבססים את העמידות שלהם על עקרון אחד – הסינתטיות. הסינתטיות לא פוגעת בנראות הטבעית שהעץ מביא איתו, אבל היא מקנה עמידות חסרת תקדים. את הפרקט הזה תוכלו לשטוף ממש כאילו מדובר בקרמיקה רגילה או ברצפת אבן, וכך לשמור על ניקיון והיגינה, כדרוש בחדרי אמבטיה.

עולם עיצובי חדש

המים מרגיעים אותנו. הריחות הנעימים של תכשירי הנקיון והאדים החמים מנקים את הנשימה שלנו ומשרים עלנו נינוחות. להשלמת התחושה, אך טבעי שנבחר בטבע. המגע העיצובי הטבעי שמביא איתו העץ הופך את חדר הרחצה שלכם לקרחת יער פראית. העץ והחמימות שלו מאזנים את הקרירות שמשדרים החומרים הקרמיים של הכלים הסניטריים, והחלל המתקבל הרמוני אנרגטית. עם זאת, פרקט מוסיף אווירת יוקרה שמקפיצה את חדר הרחצה שלכם שלב. הגימור המושלם של העץ נותן את הטון המדויק עבור המרחב, ומחבר אתכם חזרה לאמא אדמה, בדיוק ברגע הנכון.

מגוון של אפשרויות

הטכנולוגיה פורצת דרך חדשה בעיצוב פנים. כלומר, לא רק שפותחו חומרים חכמים בעלי סבילות מעולה למים, אלא שהם מגיעים במגוון דגמים וטקסטורות – גוונים בהירים של פרקט יתנו לחדר תחושה אוורירית של מרחב. פרקט כהה ישדר יוקרה ועומק. באופן כללי, ניתן להתאים באופן אישי לכל חדר מקלחת ולאבזור שלו את הגוון המתאים לו. זאת, כמובן, בהתחשבות מלאה ברצון הלקוח וקו העיצובי המועדף עליו. הפרקטים שלנו מגיעים במגוון אפשרויות – היו בטוחים שתמצאו בתוכם את הפרקט שיוצר עבורכם.

התקנה השמורה למומחים

פרקט המיועד לחדר הרחצה אמנם הולך ומשתלט על השוק, אך אין זה אומר שלכל חברה יש את הידע המקצועי הדרוש להנחה נכונה של הפרקט הזה. התקנה מקצועית תמנע בעיות עתידיות הנובעות מלחות או מתנאים קשים אחרים. צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה אל הפרקט המותאם עבורכם באמצעות חברת  https://www.quick-step.co.il , ללא התחייבות.

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן