• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

הדברת נמלים בחדר אמבטיה

למרות שהמקלחונים החדשים מאפשרים לצמצם באופן משמעותי את רמות הלחות בכל חדר אמבטיה, עדיין מדובר במקום חביב על נמלים רבות. האקלים הייחודי אשר שורר בחדר והחורים הקיימים בין אריחי הקרמיקה, מאלצים את רובנו לבחור בהדברה מקומית בחדר זה. בכתבה הבאה נסקור את כל האפשרויות העמדות לרשותכם לטיפול אפקטיבי בבעיה.

לבחור בהדברה ייעודית לנמלים

הדברת נמלים בבית או בגינה היא משימה שדורשת זיהוי של מוקד הבעיה ובחירה בפתרון הטוב ביותר בכדי לטפל בה.  חשוב לזהות את מקור המסתור של כל הנמלים ולהעדיף להשתמש בחומרים אשר ירחיקו את הנמלים לזמן רב. חומרי הדברה ייעודיים יאפשרו לכם להגיע לקן שבו שוכנות הנמלים ולהשיג שקט נפשי למשך זמן רב.

לאטום את חדר האמבטיה למשך כמה שעות

 בין אם תחליטו לטפל בבעיה באופן עצמאי או תבחרו בחברה חיצונית, חייב לאטום את חדר האמבטיה לאחר ההדברה. מדובר על הליך שגרתי בכל הדברה אולם כזה שיש לו משמעויות של ממש בטיפול בנמלים. למעשה, רק אטימה של החלל ואפשרות לחומר ההדברה לעשות את עבודתו, תאפשר לכם להיפטר לצמיתות בבעיה של נמלים באמבטיה. 

לשמור על תקינות המקלחון במהלך ההדברה

בכדי שהמקלחון החדש שלכם לא יפגע בתהליך ההדברה, כדאי לשקול ולהשתמש בחברה אשר זוהי מומחיותה. שירותי הדברה מקצועיים יאפשרו לכם לוודא שדבק הסיליקון לא יפגע, שהאיטום החדש לא יינזק ושגוף המקלחות לא יאבד מהקסם שלו. כדאי למזער כל אינטראקציה בין חומרים כימיים ולזכור שזכוכית המקלחת היא רגישה למדי ויותר משווה להתייעץ עם מומחה בעניין.

לנקות את חלל האמבטיה

לאחר שתהליך ההדברה בוצע באופן מלא וכל הנמלים הוסרו מהחלל הכי אינטימי בבית, חשוב לבצע ניקיון יסודי של כל החלל. כדאי לבחור בחומרי ניקוי אשר מתאימים למרכיבים של המקלחון החדש ולהסיר באופן יסודי כל שאריות של חומר הדברה מהאזור. ניתן להשתמש במטלית לחה ובחומר ניקוי שיהיה חזק מספיק בשביל להתמודד עם ההדברה.

לסתום סדקים וחורים בצידי הקיר

כפי שהוזכר בתחילה, חשוב להפחית את התנאים שגרמו להופעה הראשונית של הנמלים באמבטיה. לפיכך, חשוב לסתום סדקים וחורים בקיר ולוודא שאין מחילות צרות בצידי אריחי הקרמיקה. אזורים אלו מהווים מקומות מסתור לנמלים בעונת החורף ולכן שווה לאטום אותם מבעוד מועד. על אף כל זאת, בלתי ניתן להפריז בחשיבותה של הדברה חוזרת בכדי לצמצם עד למינימום את הישנות התופעה.

לחזור על הפעולה במידת הצורך

בכדי לצמצם הופעה חוזרת של הנמלים באמבטיה שלכם, חשוב לחזור על פעולת ההדברה מדי מספר חודשים. בניגוד לדעה הרווחת, לא מדובר בפעולה חד פעמית אלא בדרך לשמור על אחד האזורים הכי שימושיים בבית במצב אופטימלי וחף ממזיקים. לכן, חשוב לחזור על פעולת ההדברה בהתאם לצורך ולזכור ששמירה על מצב האמבטיה טמון במניעה של הופעה חוזרת של מזיקים אלו.

 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן