• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

ארונות אמבטיה מעוצבים

איך בוחרים ארונות אמבטיה מעוצבים בדרך הנכונה?

אחד החדרים החשובים ביותר בחלל הבית הוא המקלחת (וזאת על אף שהשהות בה מבחינת זמן מצטבר עבור כל אדם הוא הפחות ביותר) ביחס ליתר חלקי הבית. האמבטיה היא החדר בו כל אדם מוצא את הזמן הפרטי שלו ולו הוא זקוק, שם הוא מסיר מעצמו את תלאות היום ונפגש לראשונה עם עצמו במראה בבוקר שלמחר - זו כשלעצמה הסיבה שיש להשקיע רבות בעיצוב חדר האמבטיה לרבות בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים, התקנת מקלחונים בהתאמה מלאה ללקוח וכיוצא בזאת.

מדוע חשוב לבחור ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

כל אדם יכול לבחור לעצמו את ארון האמבטיה מתוך קולקציה קיימת, או שלחילופין יכול כל לקוח לבקש ארונות בהתאמה אישית, אך כך או אחרת יש להתאים את הארונות ללקוח בהתאם לאיכות חייו, ביחס לתקציב אותו הוא הגדיר, לסגנון העיצוב שלו, למספר הנפשות והגילאים של מי שמתגורר בבית וכיוצא בזאת.

הקולקציה החדשה של ארונות אמבטיה מעוצבים הם שישמרו על הסדר המופתי ויאפשרו אחסון מלא של כלל המוצרים ובמקביל יאפשרו את העיצוב ואת האווירה הרצויה בחדר האמבטיה. ארונות מעוצבים הם שיאפשרו את העיצוב הראוי אך חשוב לזכור כי עליכם לבחור ארון אשר יחזיק מעמד בתנאי הלחות המאפיינים חדרים אלו וזאת כדי לאפשר לארונות להחזיק מעמד לאורך זמן ולמנוע את החלפתם בתדירות גבוהה.

השילוב שבין ארונות לבין המקלחת

הנטייה כיום היא לחדול מהתקנת אמבטיות, אך גם מי שעדיין בוחר באמבטיות, מתקין מקלחונים או בשם המקצועי יותר אמבטיונים. חשוב להבין כי התקנת מקלחת חייבת להיות הומוגנית עם הארונות ולהתאים ברמת העיצוב האחד לשני. אם בחרתם לעצמכם ארונות ורק כעט אתם מתפנים לבחור את המקלחונים, הקפידו להגיע למקום עם תמונות של הארונות כדי שלא תבחרו במקלחון יפה בפני עצמו אך לא מתאים עיצובית ליתר הריהוט הרווח בחלל החדר ולהיפך אם כבר בחרתם את המקלחון ואת הארונות השארתם לסוף, הקפידו להגיע עם תמונות של המקלחון.

כל עוד החלטתם לשפץ או לבנות מחדש את כל החלל, נכון יהיה אם תרכשו את כלל המוצרים במקום אחד, כך הטעויות העתידיות יהיו מינימאליות בטח בכל הקשור לעיצוב חדר האמבטיה. בעל מקצוע אחד ילווה אתכם מתחילת הדרך ועד סופה, כך שכלל האביזרים יהיו מותאמים האחד לשני במאת האחוזים. שימו לב כי מקלחת מעוצבת, הופכת את השהות בה להרבה יותר נעימה ומרגיעה וכפועל יוצא, איכות חייכם משתפרת פלאים.

 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן