• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

ארונות אמבטיה מעוצבים ומיוחדים

חלל חדר האמבטיה שלנו הוא החלל האינטימי שלנו בבית אשר בו אנו משילים מעלינו את תלאות היום , כולל את האנרגיות שהיו בו במהלך היום. לכן, גם לעיצוב החלל יש השפעה על ההרגשה המשחררת ונכון יהיה שהחלל יכיל את כל האלמנטים הדרושים לכך ויהיה מעוצב בסגנון המועדף עלינו. ארונות אמבטיה הינם ריהוט דומיננטי בחדר האמבטיה ועיצובו הוא נגזרת של סגנון עיצוב החלל. כל ארון שיוצב באמבטיה אמור למלא שלל פונקציות משמעותיות ולשרת את דיירי הבית בצורה אופטימלית. בחנויות לעיצוב חדרי אמבטיה יש מגוון של ארונות שניתן לבחור מבניהם את הארון שיתאים לשאר העיצוב באמבטיה שלכם. עם זאת, יש מספר אלמנטים שכדאי לשים עליהם דגש בשעת הבחירה של ארונות אמבטיה, על מנת שיתאימו לכל הצרכים האישיים של כל בני המשפחה.

סגנון ועיצוב - כדאי לבדוק מראש מה הסגנון של עיצוב האמבטיה? האם הוא כפרי? קלאסי? מודרני? אלו שאלות שיכולות לסייע לכם להתאים את הארון לסגנון העיצובי. עוד אלמנט חשוב הוא החומר ממנו עשוי הארון ובעיקר החלק העוטף שאמור לדחות את הלחות המצטברת בחדר האמבטיה. יש ארונות שמיוצרים מחומרים כגון: אלומיניום, פולימר, עץ בציפוי עמיד, שיש קוריאן ועוד. החומר שייבחר יתכתב עם הסגנון העיצובי של הכיור, השירותים, הידיות והמראה.

צבע -  גם הגוון של הארון צריך להתאים לסגנון העיצובי ולצבעים ששולטים בחלל. במידה והגוון הבהיר שולט בחלל האמבטיה, כל צבע בוהק יכול לשדרג ולספק טון עיצובי מעניין. בנוסף, הגוונים הבהירים מקנים לאמבטיה מראה מודרני ששומר על אווירה טהורה וקו עיצוב נקי. 

עמידות - מטרתו העיקרית של כל ארון שמיועד לאמבטיה תהיה שימושיות לטווח זמן ארוך. הוא מתקבע בחלל ובזמן התכנון שלו יש לקחת בחשבון גם את הצרכים העתידיים לבוא. לכן כדאי שכל חומר בו תבחרו יהיה חזק ועמיד בעיקר מפני הלחות המרובה שקיימת בחלל. בנוסף, המראה שמתחברת לקיר או לארון האמבטיה צריכה גם היא להיות עמידה מפני חלודה, כמו כן, גם הידיות וכל האלמנטים שמחוברים לארון, חשוב שיהיו מיוצרים מחומרים עמידים מפני קורוזיה.

תחזוקה - כל סוג ארון בו תבחרו, חשוב שיהיה עשוי מחומר שאינו חשוף לשריטות ולכתמים, שהתכולה שלו תשמר יבשה והסגירה שלו תהיה הרמטית. חשוב שהחומר ממנו עשוי הארון יהיה קל לניקוי ושיהיה עשוי מחומרים איכותיים שמגנים מפני עובש/

פונקציונאליות - ארון אמבטיה מטרתו לשרת אתכם. חשוב שיהיה נגיש לכל דייר שעושה בו שימוש, שייתן מענה לכל צורך שלכם ויאחסן את כל מה שאתם זקוקים לו בשעה שאתם באמבטיה. שלא יכסה שקעים של חשמל. שיראה אסתטי ופרופורציונאלי למרחב. שלא ייקח מקום רב בחלל קטן ומאידך שלא יראה קטן מדי בחלל אמבטיה גדול. מומלץ לשים לב מאיזה צד נפתחות הדלתות והמגרות ושקיים מספיק מרחב עבורם. 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן