• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
 

אמבטיונים

כאשר משפצים את חדר האמבטיה, תמיד ישנה התלבטות האם לבחור במקלחון או באמבטיה. גם למקלחון וגם לאמבטיה ישנם יתרונות רבים.  כיום, כבר לא צריך להתבלט, ישנם אמבטיונים המשלבים בין יתרונות האמבטיה לבין יתרונות  המקלחון. אין ספק  שאמבטיון הוא הדבר האידיאלי עבור כל מי שמעוניין ליהנות שני העולמות. הרבה אנשים בוחרים כיום בהתקנת אמבטיון בחדר האמבטיה שלהם ונהנים מייחודיות האמבטיון. אמבטיון מסב את ההנאה והעונג שברחצה מפנקת לאחר יום עבודה מתיש וכן, משמש גם עבור מקלחות מהירות וזריזות בתחילת היום או בכל מצב אחר. 

מהו אמבטיון?

אמבטיןן משלב בתוכו את יתרונות של אמבטיה ויתרונות של מקלחון, בכך שהוא מכיל אמבטיה אשר מסביבה משולבת זכוכית. אין ספק שאמבטיון מתאים למי שלא מוכן לוותר על אמבטיות מפנקות, אך בו בת, מעדיף שהאמבטיה תכיל גם את יתרונותיו של המקלחון. האמבטיון מסייע לשמור על המים בתוך האמבטיה על ידי דלתות הזכוכית המקיפים אותו. אין ספק שאמבטיון זה הדבר האידיאלי ביותר כיום. אמבטיונים הם מפנקים, בטיחותיים ואיכותיים.

סוגי אמבטיונים

ישנם מגוון סוגי אמבטיונים המוצעים כיום וכדאי לדעת שבכדי שהאמבטיון ישולב באופן האיכותי והטוב ביותר בחדר האמבטיה שלכם, יש לבחור את הטובים ביותר בתחום, אשר יתקינו לכם את האמבטיון ברמה המקצועית, האיכותית והגבוהה ביותר. אמבטיונים כיום הם הבחירה המושלמת עבור כל אדם שרוצה ליהנות מחדר האמבטיה  המפנק והאיכותי בביתו. אם גם אתם מעוניינים  באמבטיון מפנק עבור חדר האמבטיה שלכם, כדאי מאוד שתבחרו בטובים ביותר בתחום.

מעוז ונציה - אמבטיונים ועבודות זכוכית

אצלנו במעוז ונציה תוכלו ליהנות מאבטיונים מפנקים ומעוצבים. אנו נשמח לסייע לכם לבחור את האמבטיון התואם ביותר את חלומותיכם ורצונכם מצד אחד ומצד שני, להתאים אותו ברמה הטובה ביותר הן מבחינת מראהו והן מבחינת מיקומו, גודלו, וצבעיו לאחר האמבטיה בביתכם. אין ספק שבכדי שבסופו של תהליך, תוכלו ליהנות מאמבטיון מפנק בביתכם, יש לבחור את הטובים ביותר בתחום.

מעוז ונציה מציעים עבורכם את האמבט יונים הטובים והאיכותיים ביותר. לבחור בנו זה לבחור באיכות. על האמבטיון שלכם לא כדאי להתפשר, בחרו בנו ולא תתחרטו!

קראו עוד: חיפוי זכוכית
קראו עוד: אמבטיון כנף

להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן