• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

איתור נזילות במקלחות

יש לכם נזילה במקלחת ואתם לא יודעים מאיפה היא מגיעה? יש שתי דרכים לבצע איתור נזילות במקלחות: האחת כרוכה בהרמת כל המרצפות ואולי גם בשבירת כמה קירות, רק כדי לאתר את מקור הנזילה ואחר כך גם לתקן אותה. השנייה, יכולה להתבצע עם אמצעים טכנולוגיים שיכולים לכוון אתכם בדיוק למקור הנזילה, כך שאם צריך להרים מרצפה או שתיים כדי לתקן את הנזילה, אז זאת בדיוק כמות המרצפות שתרימו, ולא אחת יותר.

מדוע קשר לאתר נזילות מים?

כאשר יש לכם נזילה במקלחת, ההיגיון אומר שהנזילה נובעת מאחד הצינורות בתוך חדר האמבטיה. המדובר בחדר בו עוברת צנרת מים, ואך סביר הוא שאם יש נזילה היא נובעת מצנרת זאת. במקרים רבים, ההיגיון הזה עובד נהדר, אבל הוא לחלוטין לא חייב לעבוד כך. הבעיה המרכזית עם נזילות מים היא שהמים יכולים לנזול בתוך הקירות, במסלול הקל ביותר עבורם, ולצאת בסופו של דבר מהקיר או מהרצפה בנקודה הקלה ביותר עבורם.

בנזילתם, מתווים לעצמם המים מסלול בהתאם לתוואי הדרך. לאורך המסלול הם ייזלו דרך חריצים בקיר וברצפה, ורק כאשר הם ייתקלו במחסום בלתי עביר, הם יצטברו וייצרו לעצמם נקודת יציאה שאותה תוכלו לראות על פני השטח. זאת אומרת שהמקום בו אתם רואים את נזילת המים הוא לאו דווקא המקום בו החלה הנזילה, ולעיתים המים יכולים לעבור מדירה לדירה עד שהם מוצאים את נקודת היציאה שלהם, וזאת בדיוק הסיבה שבגינה קשה לאתר נזילות מים.

איתור נזילות במקלחות בדרך הקלה

אחרי שהסברנו כיצד נוצרת נזילת מים, קל להבין מדוע איתור נזילות במקלחות עלול לדרוש עבודת הרס רבה של קירות ומרצפות, רק כדי לאתר את מקור הנזילה, עוד לפני שמתחילים לתקן אותה. כיום, ישנם אמצעים טכנולוגיים חדשניים המאפשרים "לראות" דרך הקיר ולזהות בדיוק את מסלול נזילת המים בתוך הקיר או מתחת למרצפות. טכנולוגיה זו מבוססת על שליחת גלי קול אל הקיר, ובחינת האופן בו חוזרים גלי הקול אל המכשיר. בהתאם להחזרת גלי הקול, יודע המכשיר לקבוע האם ישנה נוכחות של מים במיקום הנבדק. באופן זה, ניתן לזהות בדיוק היכן מתחילה הנזילה והיכן היא עוברת, ועל ידי כך לצמצם מאוד את פעולות ההרס הנדרשות, אך ורק למיקום בו נדרש תיקון.

אם אתם חווים נזילה של מים בחדר האמבטיה, הזמינו שירות איתור נזילות במקלחות, וודאו שאתם מזמינים אותו מאיש מקצוע המסוגל לבצע את הבדיקה באמצעות מכשור טכנולוגי מתאים. בדיקה כזאת יכולה לחסוך לכם כסף רב, זמן רב ועוגמת נפש רבה, ולאפשר לכם לתקן את הנזילה במהירות ובקלות, ללא צורך בשבירת כל קירות חדר האמבטיה. לא כל איש מקצוע מציע את הבדיקות הללו. אתם מבחינתכם, התעלמו מהבטחות סרק והתעקשו על הטכנולוגיה החדשה.

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן