• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

איך לשפץ את המקלחת בזול ומהר

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בעיצוב הכולל של הבית, בנוסף להיותו החדר המפנק והנעים ביותר מדובר בחדר שיכול לעשות את ההבדל בין בית מעוצב ונעים למראה לבין בית בעל עיצוב רגיל או אפילו נדוש. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה עליכם להשקיע גם בפרטים הגדולים אבל גם בפרטים הקטנים ובהחלט אפשר לומר שאם תוותרו או תדלגו אפילו על פרט אחד בעיצוב האמבטיה התוצאה הסופית עלולה להיפגע. עם זאת, אין זה אומר שאתם צריכים לקרוע לעצמכם את הכיס ובהחלט אפשר לומר שגם אם מדובר על שיפוץ מקלחת כולל צנרת אפשר לעשות את זה במחיר שווה לכל כיס.

לשפץ את כל האמבטיה במחיר משתלם ואטרקטיבי

שיפוץ כולל של המקלחת נשמע אולי כמו עסק יקר במיוחד אבל האמת שאם מבצעים את זה עם איש המקצוע הנכון ואם בוחרים את החומרים הנכונים אפשר בקלות להגיע לשילוב המושלם הכולל גם עבודה באיכות גבוהה וגם מחיר נמוך. שיפוץ מקלחת קומפלט כולל בתוכו גם את הריצוף, גם את האסלות, גם את המקלחון, גם את האמבטיה עצמה, גם את הארונות אמבטיה, גם את הכיורים, גם את הקירות וגם את הצנרת במידת הצורך ובגלל שמדובר בשיפוץ אחד כולל המחיר דווקא יכול להיות משתלם במיוחד. אין ספק שהמחיר לא צריך להיות הפרמטר הראשון שאנחנו בודקים שכן התוצאה הסופית היא החשובה ביותר אבל בהחלט אפשר לומר שלמחיר יש השפעה רבה על ההחלטה הסופית שלנו ואם נצליח למצוא את המחיר הנכון והאיכות הנכונה אז נקבל את העסקה המשתלמת ביותר.

האם שיפוץ המקלחת משפיע על כל הבית?

התשובה היא בהחלט שכן, חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית ויש לו השפעה רחבה מאוד גם על העיצוב הכללי של הבית. כמובן שבנוסף להיותו מעוצב חדר האמבטיה גם צריך להיות נוח ונעים לשימוש ולכן המטרה שלכם היא לשלב בין המראה המושלם לבין הנוחות המושלמת. הדרך לעיצוב המטבח עוברת גם דרך הכיס ולכן טרם השיפוץ עלינו לקחת בחשבון את התקציב שלנו ולבצע שיפוץ מקלחת בהתאם.

הדרך לחדר אמבטיה מושלם במחיר נמוך עוברת גם דרך תכנון מקדים ועבודה לפי תכנית ברורה מאוד. אם לא תבצעו אלתורים בדרך ואם תיצמדו לתכנית המקורית תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן ובעיקר הרבה מאוד כסף. גם בחירה בחומרים האיכותיים ביותר חוסכת כסף בסופו של דבר כי שימוש בחומרים זולים יוביל לעבודה פחות איכותית שתחזיק פחות זמן ואז למעשה כך השיפוץ שעשיתם יירד לטמיון. יש לא מעט דרכים לעשות שיפוץ גדול באמבטיה ושלמור על הכסף שלכם, אם תאמצו אפילו חלק מההמלצות תצאו נשכרים ומרווחים- זה תלוי בעיקר בהחלטות שלכם.

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן