• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-877-1119
להזמנות 052-877-1119
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מקלחוני ומוצרי מעוז ונציה

איזה מקלחונים מומלץ להתקין בבתים פרטיים

מגוון המקלחונים בשנים האחרונות הולך וגדל וכולל לא מעט סוגים אשר כוללים מקלחונים פינתיים, מקלחונים חזיתיים, מקלחונים מעוגלים ועוד. כל אחד מסוגי המקלחונים מותאם לצרכי הלקוח ובתאם לשטח הקיים בבית. כך שאם אתם מחפשים מקלחון מומלץ להתקנה בבית כדאי לכם מאוד להשתמש במקלחון עם זכוכית.

מהם סוגי המקלחונים השכיחים ביותר כיום?

אם אתם לקראת שיפוץ  או בניה של בית עם קבלן מפתח ואתם מעוניינים במקלחון חדש כדאי שתדאו שקיימים סוגים שונים של מקלחונים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. עולם המקלחונים הוא עולם מגוון עם אפשרויות רבות ועיצובים שונים בין אם מדובר על מקלחונים קלסיים או מקלחונים מפוארים בזמנה מיוחדת. המקלחונים מתחלקים לפי מידה, אופן הפתיחה שלהם בין אם הם הזזה או פתיחת ציר וכן לפי צורתם. לכן חשוב להתאים את סוג המקלחון לצרכים האישיים שלכם בטרם אתם מזמינים מקלחון חדש. סוגי המקלחונים השכיחים ביותר כיום כוללים:

מקלחונים פינתיים- מקלחונים אלה כשמם בפינת חדר האמבטיה הם 80* 80 ס"מ או 90*90 ס"מ בהתאם לצרכים האישיים ומגיעים במגוון צורות שכוללות בין היתר: דופן אחת קבוע ודלת נפתחת בזוית של 90 מעלות, שתי דלתות שמחוברות לקיר ונפתחות בזוית של 90 מעלות, דופן קבוע ושתי דלתות צרות כלפי פנימה או החוצה ועוד. כמו כן, תוכלו אף למצוא מקלחון פינתי מעוגל, מקלחון פינתי קטון ומקלחון הזזה.

מומלץ לבחור בקבלן מפתח המתמחה גם בהתקנת מקלחונים.

מקלחונים חזיתיים- מקלחונים עם דלת אחת או שתי דלתות אשר נפתחות פנימה והחוצה בזוית של 90 מעלות. מקלחונים אלה כוללים מגוון נרחב של צורות ודגמים שונים שכוללים בין היתר: מקלחונים עם דופן קבוע ה שמחובר לקיר ושתי דלתות הנפתחות פנימה והחוצה בזוית של90 מעלות, שתי דלתות שנפתחות פנימה או החוצה בזוית של 180 מעלות ועוד. כמו כן תוכלו למצוא מקלחונים עם שלוש דלתות הזזה.

למה כדאי לכם מקלחונים מזכוכית על פני מקלחונים אחרים?

אם אתם מחפשים מקלחון שמשדר יוקרה ואיכותי כדי לכם מאוד מקלחונים מזכוכית שקופה או אטומה בהתאם לצרכים האישיים שלכם, כמו כן תוכלו לקבל את הזכוכית שלכם חלקה או מחוספספת. מקלחונים מזכוכית הם המקלחונים הטרנדיים ביותר בשנים האחרונות, הם עשויים מזכוכית מחוסמת שקופה או זכוכית אטומה ובטיחותיים עד מאוד. כמו כן, מקלחונים מזכוכית הם מקלחונים עמידים עד מאוד בפני פתיחה או סגירה במשך פעמים רבות וכן בפני טריקות דלת המקלחון או היתקלות בו בטעות. הזכוכית המחוסמת של מקלחונים אלה מונעת סדקים, שבירים של הזכוכית לאורך שנים רבות, כך שלא רק שאתם מקבלים מקלחת איכותית, חזקה ויציבה לאורך שנים רבות אלא גם מקבלים מקלחת מעוצבת להפליא עם רמת גמר גבוהה ביותר ובטיחותית לכל דיירי הבית. כך שאתם מקבלים שני דברים במכה אחת גם מקלחון עמיד, חזק ויציב לאורך שנים רבות וגם מקלחון מעוצב שמשדר יוקרתיות, חסכוני ונוח לשימוש ותחזוקה ומוסיף רבות לחדר האמבטיה שלכם.

 

שלח פרטים עכשיו
להזמנות ופרטים נוספיםלחץ כאן